درباره ما

شرکت ما

شرکت هیوپارس به عنوان یکی از مجموعه‌های گروه صنعتی مهر در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد. این شرکت به عنوان همکار ایرانی شرکت مهندسی هیوندایی (HEC) در پروژه‌های نیروگاهی، پالایشگاهی و پتروشیمی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیتهای این شرکت با شرکت HEC از انجام مذاکرات و پیگیری و هماهنگی جلسات، استعلامها و برآورد قیمت، همکاری در تهیه لیست پیمانکاران و ارزیابی آنها و تأمین نیروی انسانی، مشاوره های فنی، قراردادی و حقوقی، اخذ مجوزها تا همکاری در بخش های مختلف اجرایی پروژه ها تعریف شده است.
این شرکت در زمینه های خدمات فنی- مهندسی، توانایی انجام فعالیتهایی نظیر طراحی مهندسی، طراحی های فرآیندی و جزئیات و همچنین مشاوره های مهندسی در پروژه های صنعتی را دارا می باشد.
از دیگر زمینه های فعالیتهای این شرکت تأمین تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنایع مربوط با حوزه ی انرژی از قبیل نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع فولاد و ساختمانی مطابق با آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا و انتقال دانش فنی آن به ایران و آموزش نیروهای بومی می باشد.
لازم بذکر است که شرکت هیوپارس درسال گذشته همکاری با شرکت REVOSEAL آلمان تولید کننده انواع خاصی از گسکتها و سیلینگهای مورد استفاده در صنایع نفت و گازو پتروشیمی و صنایع غذایی و دارویی را آغاز نموده است.
از اینرو این شرکت با همکاری سایر شرکتهای گروه و همچنین شرکتهای بین المللی نظیر مهندسی هیوندای (HEC) و شرکت REVOSEAL آلمان در نظر دارد تا ضمن توسعه ی حوزه ی فعالیت خود، در زمینه ی نظارت و اجرای پروژه های مذکور نیز سهمی داشته باشد.

درباره هیوپارس
  • شرکتهای همکار

    ما با شرکتهای بزرگی از اقصی نقاط جهان همکاری می کنیم. با شرکت هایی که با ما همکاری می کنند بیشتر آشنا شوید
  • پروژه ها

    توانایی یک شرکت از روی پروژه های انجام شده توسط آن شرکت مشخص می شود. پروژه های ما را بررسی کنید