شرکتهای همکار

شرکت های همکار

شرکت مهندسی هیوندای  (HEC)

شرکت مهندسی هیوندای یکی از شرکتهای گروه هیوندای موتوراز بزرگترین شرکتهای هولدینگ در دنیا می باشد. این شرکت در پروژه های بین المللی در زمینه های مختلف از جمله فرآیندی نظیر نفت و گاز و پتروشیمیι نیروگاهیι پروژه های ساختمانی نظیر مجتمعهای بزرگ و بیمارستان و نیز در زمینه پروژه های زیست محیطی و زیرساخت نظیر راه و جاده سازیι آب و فاضلاب و همچنین انرژیهای تجدید پذیر و پاک فعالیت دارد.

شرکت هیوپارس از سال ۱۳۹۴ بعنوان همکار ایرانی این شرکت فعالیتهای خود را آغاز نمود.

ورود به سایت شرکت

شرکت Revoseal   

یکی از موارد ممتاز در بحث HSE در مجتمعهای پالایشگاهی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع غذایی و دارویی نشت سیال است که علاوه بر مسائل و مشکلات زیست محیطی و اتلاف هزینه های هنگفت ناشی از آن در دراز مدت می تواند باعث ایجاد مخاطراتی نیز گردد. بدین منظور واشرها و گسکتهای مورد استفاده در صنایع مذکور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شرکت Revoseal تولید کننده نوع خاصی از گسکتها با استفاده از تکنولوژی و فناوری شرکت Jungtec راه حلهای مناسب و متنوعی در این زمینه دارد.

از سال گذشته شرکت هیوپارس بعنوان همکارایرانی این شرکت فعالیت مشترکی را با Revoseal آغاز نموده است.

ورود به سایت شرکت

Five Continent FZE Dubai

این شرکت همچون هیوپارس نیز یکی دیگر از شرکتهای گروه صنعتی مهر می باشد.

از مهمترین فعالیتهای این شرکت تجاری که در دوبی به ثبت رسیده همکاری با شرکتهای خاورمیانه و اروپایی  سازنده آمیزه های پلیمری (کامپاند) خصوصا مورد استفاده در صنایع خودرو سازی می باشد.

ورود به سایت شرکت

Five Continent Korea

این شرکت همچون شرکت هیوپارس یکی دیگر از شرکتهای گروه صنعتی مهر می باشد که در کره جنوبی با زمینه فعالیت بازرگانی عمومی به ثبت رسیده است. این شرکت با  شرکتهایی نظیر

Lotte Chemical, Hyundai Engineering Company, Posco, S&T Dynamics, Daedong Gear co., Sinil co.

در زمینه های مختلف تجاری فعالیت دارد.

ورود به سایت شرکت